בחר/י עיר
ברכה
תל מונד
(תראבין א-צאנע (שבט
אבו סנאן
אבטין
אבן יהודה
אבני חפץ
אבנת
אדמית
אום אל גנם
אום אל פאחם
אום אל פחם
אום אל קוטוף
אום בטין
אומן
אופקים
אור יהודה
אור עקיבא
אורנית
אזור
אחווה
אחוזת אתרוג
אחוזת ברק
אחוזת ברק ד.נ. עמק יזראל
איילת השחר
אילות
אילת
איתמר
אכסאל
אלון מורה
אלון שבות
אלוני הבשן
אלוני יצחק
אליכין
אלעד
אלקנה
אסף הרופא
אעבטין
אעבלין
אפרת
אריאל
אשבול
אשדוד
אשקלון
באקה אל גרבייה
באר שבע
באר אורה
באר גנים
באר טוביה
באר יעקב
באר שבע
באר שבע - ללא קוד
בארותיים
בוסמת טבעון
בוסתן אל מארז
בוסתן הגליל
בועיינה נוגידאת
ביר אל מכסור
ביר הדאג
בית אל
בית אליעזר
בית אלעזרי
בית גוברין
בית דגון
בית דגן
בית זרזיר
בית חגי
בית חשמונאי
בית יהושע
בית יצחק
בית יתיר
בית מאיר
בית עובד
בית עוזיאל
בית עזרא
בית קמה
בית רימון
בית שאן
בית שמש
בית"ר
ביתר עילית
בן שמן
בני ברק
בני דקלים
בני דרום
בני עטרות
בני ראם
בנימינה גבעת עדה
בסיס פלמחים - ראשל"צ
בסמ"ה
בסמת טבעון
בענה
ברוכין
ברטעה
ברכיה
בת חפר
בת ים
ג'בל אל מוכבאר
גבל אל מוכבר
גבע בנימין
גבע כרמל
גבעת אבני
גבעת אולגה
גבעת ברנר
גבעת וושינגטון
גבעת זאב
גבעת חן
גבעת ניל"י
גבעת עדה
גבעת עזר
גבעת שמואל
גבעתיים
ג'דיידה מכר
גדרה
גהה
ג'וליס
גורן
גוש חלב
גוש עציון
גילת
גינות שומרון
גיניגר
ג'יסר א - זרקא
ג'לג'וליה
גליל עליון
גליל תחתון
גן יבנה
גני הדר
גני יוחנן
גני תקווה
גסר א זרקא
גרנות הגליל
ג'ת
גת המשולש
גת רימון
דאלית אל כרמל
דבוריה
דייר אל אסד
דימונה
דיר חנא
דמיידה
הדסה נעורים
הוד השרון
הכפר הירוק
הר אדר
הרצליה
השרון
ואדי אל חמאם
ואדי אלחמאם
ואדי סלאמה
זכרון יעקב
זנוח
זרזיר
חבצלת השרון
חג'אג'רה
חדרה
חולון
חופית
חורפיש
חילף
חיספין
חיפה
חצב
חצור
חצור הגלילית
חרב לאת
חריש
חשמונאים
טבעון
טבריה
טורעאן
טייבה
טירה
טירת הכרמל
טמרה
יבנאל - מושבה
יבנה
יד בנימין
יד רמב"ם
יהוד
יער להב
יפו
יפיע
יצהר
יקיר
יקנעם
ירדנה
ירוחם
ירושלים
ירכא
ירקון
ירקונה
ישוב נעלה
כאוכב אבו אל היגא
כברי - בית העמק
כוכב מיכאל
כמאנה
כעביה
כפר אכסאל
כפר מראר
כפר משהד
כפר עראבה
כפר אדומים
כפר אורנים
כפר אז"ר
כפר אכסאל
כפר בלום
כפר ברא
כפר ברא
כפר גדעון
כפר גלעדי
כפר גת
כפר דניאל
כפר הנוער איבים
כפר הנוער קדמה
כפר הס
כפר הרוא"ה
כפר הריף
כפר ורדים
כפר חוגלה
כפר חוואלד
כפר חסידים
כפר טרומן
כפר יונה
כפר יחזקאל
כפר יסיף
כפר ירכא
כפר כמא
כפר כמא
כפר כנא
כפר מוסמוס
כפר מזרעה
כפר מלל
כפר מסר
כפר מצר
כפר נין
כפר סבא
כפר סולם
כפר סלמה
כפר עוזייר‏
כפר עזה
כפר עכברה
כפר עציון
כפר קאסם
כפר קרע
כפר ריינה
כפר רפאל
כפר שיבלי
כפר שמואל
כפר שמריהו
כפר תבור
כרכור
כרם בן זמרה
כרמי קטיף
כרמיאל
כרמל
לא ידוע
להבים
לוד
לותם
לי און
ליבנה
לפיד
מ.א. גליל תחתון
מ.א. מנשה
מ.א. עמק יזרעאל
מ.א.אלונה
מ.א.מעלה יוסף
מ.א.שדות נגב
מ.אזורית באר טוביה
מאור
מבוא דותן
מבועים
מבטחים
מבקיעים
מבשרת ציון
מגד אל כרום
מגדל
מגדל - מושבה
מגדל העמק
מגדל תפן
מגידו
מגשימים
מדרשת שדה בוקר
מודיעין מכבים רעות
מודיעין עילית
מועצה אזורית אשכול
מועצה אזורית בני שמעון
מועצה אזורית חוף אשקלון
מועצה אזורית חוף הכרמל
מועצה אזורית יואב
מועצה אזורית לב השרון
מועצה אזורית מטה אשר
מועצה אזורית מנשה
מועצה אזורית מרחבים
מועצה אזורית משגב
מועצה אזורית עמק חפר
מועצה אזורית שער הנגב
מועצה אזורית תמר
מוצא
מוקייבלה
מוקייבלה
מורשת
מושב עזר
מושב פטיש
מושב אביאל
מושב אביגדור
מושב אביחיל
מושב אביטל
מושב אביעזר
מושב אבן מנחם
מושב אבן שמואל
מושב אבני איתן
מושב אדירים
מושב אדירים -תענכים
מושב אודים
מושב אוהד
מושב אומץ
מושב אורה
מושב אורות
מושב אושרת
מושב אזורים
מושב אחוזה
מושב אחוזם
מושב אחיעזר
מושב איבים
מושב אילניה
מושב איתן
מושב אליעד
מושב אליפלט
מושב אליקים
מושב אלישיב
מושב אלישמע
מושב אלקוש
מושב אמונים
מושב אמנון
מושב אמצ
מושב אמציה
מושב ארבל
מושב בארותיים
מושב בדולח
מושב בורגתה
מושב בטחה
מושב ביצרון
מושב בית גמליאל
מושב בית הלוי
מושב בית הלל
מושב בית השקמה
מושב בית חשמונאי
מושב בית יהושוע
מושב בית יוסף
מושב בית יצחק
מושב בית נקופה
מושב בית עוזיאל
מושב בית עזרא
מושב בית עריף
מושב בית שערים
מושב בית שקמה
מושב בלפוריה
מושב בן זכאי
מושב בן עמי
מושב בן שמן
מושב בני יהודה
מושב בצת
מושב ברוש
מושב ברכיה
מושב ברק תענ"ך
מושב ברקת
מושב בת הדר
מושב גאולי תימן
מושב גאולים
מושב גבע כרמל
מושב גבעולים
מושב גבעת יערים
מושב גבעת כח
מושב גבעת מעגלים
מושב גבעת עזר
מושב גבעתי
מושב גיבעולים
מושב גיבעת עזר אימונים
מושב גידעונה
מושב גיזו
מושב גילת
מושב גינתון
מושב גמזו
מושב גן חיים
מושב גן שומרון
מושב גנות הדר
מושב גפן
מושב דוב"ב
מושב דור
מושב דישון
מושב דלפון
מושב דלתון
מושב דקל
מושב הודיה
מושב הזורעים
מושב היוגב
מושב ורדון
מושב זבדיאל
מושב זוהר
מושב זימרת
מושב זיתן
מושב זמרת
מושב זרועה
מושב זרחיה
מושב זרעית
מושב חדיד
מושב חוסן
מושב חזון
מושב חיבת ציון
מושב חירות
מושב חלף
מושב חלץ
מושב חמ"ד
מושב חמד
מושב חמרה
מושב חפר
מושב חצב
מושב חצבה
מושב חרות
מושב טירת יהודה
מושב טל שחר
מושב טפחות
מושב יבול
מושב יבניאל
מושב יגל
מושב יגר
מושב יד נתן
מושב יודפת
מושב יונתן
מושב יושיביה
מושב יכיני
מושב ינוב
מושב ינון
מושב ינין
מושב יסודות
מושב יעד
מושב יעישי
מושב יערה
מושב יפית
מושב יציץ
מושב ירדנה
מושב ירחיב
מושב ישע
מושב ישעי
מושב ישרש
מושב יתד
מושב כוכב
מושב כחל
מושב כלנית
מושב כנף
מושב כסלון
מושב כפר הריף
מושב כפר חיים
מושב כפר יהושע
מושב כפרי - מבועים
מושב כפרי נאורה
מושב כרם בן זימרה
מושב ליבנים
מושב לכיש
מושב מבועים
מושב מגדים
מושב מגשימים
מושב מדרך עוז
מושב מולדת
מושב מזור
מושב מחסיה
מושב מטע
מושב מי עמי
מושב מיטב
מושב מירון
מושב מישר
מושב מיתר
מושב מלאה
מושב מלילות
מושב מנוחה
מושב מנוף
מושב מנות
מושב מסלול
מושב מעגלים
מושב מעלה גמלא
מושב מצליח
מושב מרגליות
מושב מרון
מושב מרחביה
מושב מרכז אומן
מושב משמר איילון
מושב משמר הירדן
מושב משען
מושב מתתיהו
מושב נאות גולן - רמת הגולן
מושב נבטים
מושב נוב
מושב נוגה
מושב נווה אילן
מושב נווה ימין
מושב נווה מבטח
מושב נווה מיכאל
מושב נוחם
מושב נועם
מושב נורדיה
מושב נחושה
מושב נחלה
מושב נחלים
מושב נחם
מושב נטור
מושב נטעים
מושב ניצן
מושב ניר בנים
מושב ניר גלים
מושב ניר חן
מושב ניר יפה
מושב ניר ישראל
מושב ניר משה
מושב ניר עקיבא
מושב נס הרים
מושב נסרים
מושב נציני עוז
מושב נתיב העשרה
מושב סגולה
מושב סלעית
מושב ספסופה
מושב ספסופה
מושב סתריה
מושב עבדון
מושב עגור
מושב עוזה
מושב עולש
מושב עופר
מושב עוצם
מושב עזריאל
מושב עזריה
מושב עזריקם
מושב עין איילה
מושב עין הבשור
מושב עין העמק
מושב עין ורד
מושב עין יעקב
מושב עין עירון
מושב עין שריד
מושב עירון
מושב עמיקם
מושב עמקה
מושב עצמון
מושב ערוגות
מושב פארן
מושב פדהיה
מושב פדויים
מושב פדיה
מושב פורת
מושב פטיש
מושב פעמי תש"ז
מושב פצאל
מושב פקיעין החדשה
מושב פרזון
מושב פתחיה
מושב צוחר
מושב צופית
מושב צור נתן
מושב צוריאל
מושב ציפורי
מושב צלפון
מושב צפריה
מושב צפרירים
מושב צרופה
מושב קלחים
מושב רבייה
מושב רונזולד
מושב רם און
מושב רמות נפתלי
מושב רנן
מושב רנתיה
מושב שדה עוזיה
מושב שדה אברהם
מושב שדה אליהו
מושב שדה אליעזר
מושב שדה דוד
מושב שדה יעקב
מושב שדה יצחק
מושב שדה ניצן
מושב שדה עוזיה
מושב שדה עוזיהו
מושב שדה צבי
מושב שדה תרומות
מושב שדות מיכה
מושב שדי תרומות
מושב שדמה
מושב שובה
מושב שומרה
מושב שוקדה
מושב שורונה
מושב שורש
מושב שורשים
מושב שזור
מושב שחר
מושב שיבולים
מושב שלווה
מושב שעל
מושב שער אפרים
מושב שפיר
מושב שפר
מושב שקף
מושב שרשרת
מושב שתולה
מושב שתולים
מושב תאשור
מושב תימורים
מושב תיפרח
מושב תירוש
מושב תלמי אלעזר
מושב תלמי ביל"ו
מושב תלמי יוסף
מושב תלמי יחיאל
מושב תלמים
מושב תל-עדשים
מושב תנובות
מושב תענכים
מושב תפרח
מושב תקומה
מושב תרום
מושבת כנרת
מזכרת בתיה
מחולה
מחנה ג'וליס
מחנה צריפין
מחסיה
מטולה
מייסר
מיצפה מנות
מיצפה מתת
מישור חוף דרומי
מיתר
מכבים
מכורה
מכחול
מכמורת
מכמנים
מכמש
מכר
מכר ג'דיידה
מלילות
מלכישוע
מנחמיה
מנשית זבדה
מסעודין אל עזאזמה
מעגלים
מעונה
מעיין צבי
מעיליא
מעלה אדומים
מעלה אפרים
מעלה הבשור
מעלה יוסף
מעלה לבונה
מעלה מכמש
מעלה עירון
מעלה צביה
מעלה שומרון
מעלות
מעלות תרשיחא
מפלסים
מצדות יהודה
מצפה אביב
מצפה אביב- גוש שגב
מצפה אבירים
מצפה גילון
מצפה הילה
מצפה חרשים
מצפה יריחו
מצפה מנות
מצפה מתת
מצפה נטופה
מצפה עדי
מצפה עמוקה
מצפה רמון
מרגליות
מרכז אומן
מרכז ורדון
מרכז מעגלים
מרכז ספיר(בערבה)
מרכז צוחר
מרכז שפירא
משגב
משואות יצחק
משמר הירדן
משמר הנגב
משמר העמק
משמר השבעה
משמרת
מתן
נאות חובב
נאעורה
נהריה
נווה ירק
נווה צוף
נוף איילון
נוף הגליל
נופים
נטע
נילי
נין
ניצן
נס ציונה
נצרת
נשר
נתיב הגדוד
נתיב העשרה
נתיב השיירה
נתיבות
נתניה
סאג'ור
סביון
סוסיא
סחנין
סנסנה
עארה
עבטין
עדי
עדנים
עוזה
עומר
עופרה
עופרים
עזוז
עזריקם
עטרת
עידן
עילבון
עין אל אסד
עין א-סהלה
עין גדי
עין דור
עין הוד
עין העמק
עין יעקב
עין מאהל
עין נקובא
עין עבדת
עין צורים
עין שריד
עין תמר
עינב
עכו
עלומים
עלי
עלי זהב
עלמה
עלמון (ענתות)
עמינדב
עמישב
עמנואל
עמק הירדן
עמק חפר
ענב
עספיא
עפולה
עפולה + נצרת
עפולה +עילוט
עפרה
עץ אפרים
עצמון
עצמונה
עראבה
עראמשה
ערב אל עראמשה
ערד
ערערה
עשרת
עתלית
פדואל
פדויים
פוריה
פוריה עילית
פוריידיס
פסגות
פסגת זאב
פסוטה
פעמי תש"ז
פקיעין
פרדס חנה
פרדס חנה כרכור
פרדס כץ
פרדסיה
פתח תקווה
צ.כברי
צאלים
צוחר
צומת גולני
צומת מירון
צומת רופין
צופים
צופר
צור הדסה
צור יגאל
צור יצחק
צור משה
צורית
צורן
ציפורי
צלפון
צנדלה
צפת
צ'ק פוסט - קריות
צריפין
קבוץ יגור
קבוצת יבנה
קדומים
קדימה צורן
קדם ערבה
קדרון
קיבוץ אור הנר
קיבוץ אורטל
קיבוץ אורים
קיבוץ אושה
קיבוץ איילת השחר
קיבוץ אילון
קיבוץ אלונים
קיבוץ אלמוג
קיבוץ אלרום
קיבוץ ארז
קיבוץ אשדות יעקב
קיבוץ אשדות יעקב מאוחד
קיבוץ בארי
קיבוץ בחן
קיבוץ בית אורן
קיבוץ בית קמה
קיבוץ בית קשת
קיבוץ ברור חיל
קיבוץ ברקאי
קיבוץ גבולות
קיבוץ גבעת אבני
קיבוץ גבעת חיים מאוחד
קיבוץ גינוסר
קיבוץ גליל ים
קיבוץ גן השלושה
קיבוץ גן שמואל
קיבוץ גנוסר
קיבוץ גשור
קיבוץ גשר הזיו
קיבוץ גת
קיבוץ דגניה א
קיבוץ דגניה ב
קיבוץ דורות
קיבוץ דן
קיבוץ דפנה
קיבוץ הזורע
קיבוץ החותרים
קיבוץ הראל
קיבוץ הרדוף
קיבוץ חולית
קיבוץ חוקוק
קיבוץ חניתה
קיבוץ חפץ חיים
קיבוץ חצור
קיבוץ חצרים
קיבוץ טירת צבי
קיבוץ טללים
קיבוץ יגור
קיבוץ יד מרדכי
קיבוץ יפעת
קיבוץ יפתח
קיבוץ יקום
קיבוץ יראון
קיבוץ כברי
קיבוץ כלנית
קיבוץ כנרת
קיבוץ כפר בלום
קיבוץ כפר מנחם
קיבוץ כפר מסריק
קיבוץ כפר סאלד
קיבוץ כפר עזה
קיבוץ כרמיה
קיבוץ להב
קיבוץ להבות חביבה
קיבוץ לוטם
קיבוץ מגל
קיבוץ מגן
קיבוץ מורן
קיבוץ מזרע
קיבוץ מחניים
קיבוץ מסילות
קיבוץ מעברות
קיבוץ מעגן מיכאל
קיבוץ מעוז חיים
קיבוץ מפלסים
קיבוץ משאבי שדה
קיבוץ משמר השרון
קיבוץ משמרות
קיבוץ נאות מרדכי
קיבוץ נגבה
קיבוץ נווה אור
קיבוץ נווה איתן
קיבוץ נחל עוז
קיבוץ נחשולים
קיבוץ נחשונים
קיבוץ ניצנים
קיבוץ ניר עם
קיבוץ נירים
קיבוץ נען
קיבוץ נצר סירני
קיבוץ נתיב הל"ה
קיבוץ סאסא
קיבוץ עברון
קיבוץ עין גב
קיבוץ עין החורש
קיבוץ עין החורש
קיבוץ עין הנציב
קיבוץ עין השופט
קיבוץ עין השלושה
קיבוץ עין חרוד מאוחד
קיבוץ עין שמר
קיבוץ עינת
קיבוץ עמיעד
קיבוץ עמיר
קיבוץ פרוד
קיבוץ צובה
קיבוץ צרעה
קיבוץ קדרים
קיבוץ קטורה
קיבוץ קרית ענבים
קיבוץ רבדים
קיבוץ רביבים
קיבוץ רוחמה
קיבוץ רמת הכובש
קיבוץ רמת יוחנן
קיבוץ רמת רזיאל
קיבוץ רמת רחל
קיבוץ שדה בוקר
קיבוץ שדה נחום
קיבוץ שדה צבי
קיבוץ שובל
קיבוץ שומריה
קיבוץ שלוחות
קיבוץ שער הגולן
קיבוץ שפיים
קיבוץ תל קציר
קלנסווה
קציר חריש
קצרין
קרית אונו
קרית ארבע
קרית אתא
קרית ביאליק
קרית גת
קרית חיים
קרית טבעון
קרית ים
קרית יערים
קרית מוצקין
קרית מלאכי
קרית נטפים
קרית שמונה
קרני שומרון
ראמה
ראש העין
ראש פינה
ראש צורים
ראשון לציון
רבבה
רגבה
רהט
רווחה
רוויה
רומת הייב
רותם
רחובות
ריחניה
רימונים
רכסים
רמות
רמות השבים
רמות נפתלי
רמלה
רמת אפעל
רמת גן
רמת דוד
רמת הייב
רמת השרון
רמת חובב
רמת ישי
רמת מגשימים
רמת פנקס
רמת צבי
רעות
רעננה
רקפת
שבות רחל
שבט הוזייל
שבי ציון
שבי שומרון
שגב שלום
שדה בוקר
שדה ורבורג
שדה משה
שדה נחמיה
שדה ניצן
שדה עוזיה
שדי אברהם
שדי חמד
שדי תרומות
שדמות מחולה
שדרות
שובה
שוהם
שורשים
שחרות
שיבולים
שילה
שילת
שלוחות
שלומי
שלומית
שמעה
שמשית
שעב
שער אפרים
שער הגולן
שערי תקווה
שפרעם
שקד
שתולים
תדהר
תימרת
תירוש
תל אביב
תל אביב - יפו
תל השומר
תל חי
תל יצחק
תל מונד
תל נוף
תל שבע
תל תאומים
תלם
תלמי אליהו
תלמי אליעזר
תלמי יחיאל
תלמי יפה
תמרה
תעוז
תקוע
תרום
אחר
בחר/י בית ספר
אבו-סלים סלמאן אלשיך-אבו סנאן
אדם ואדמה גולן אורטל
אדם ואדמה ניצנים
אדם ואדמה- ערבה
אדם ואדמה תבור
אדם חברה וטבע כרמיאל
אולפנת דרכי נעם באר יעקב
אופק עברון
אור משה בית שמש
אור תורה סטון לבנים ירושלים
אורט אדיבי אשקלון
אורט אל אשראק מקיף שש שנתי עספיא
אורט אלון עפולה
אורט אמירים בית שאן
אורט אפרידר רונסון אשקלון
אורט במעלה טבריה
אורט דנציגר קרית שמונה
אורט התעשיה האווירית
אורט ח"א תל נוף
אורט טכניקום גבעתיים
אורט ימי אשדוד
אורט יקנעם ע"ש שמעון פרס יקנעם
אורט מדעים ואומנויות נהריה
אורט מח"ט פסגות נהריה
אורט מלטון בת ים
אורט סינגאלובסקי תל אביב
אורט ע"ש אבין רמת גן
אורט ע"ש ה. רונסון אשקלון
אורט ע"ש מיטרני חולון
אורט ע"ש מקס שיין רחובות
אורט עירוני ד מודיעין
אורט פסגות כרמיאל
אורט פסגות מגדל העמק
אורט צור ערד
אורט קרית אומנים רמלה
אורט רונסון עספיא
אורט רמת יוסף בת ים
אורט שלהבת שוהם
אורט שלומי
אורט שפירא אזורי למנהיגות כפר סבא
אזורי ירדן
אזורי ע"ש הרצוג בית חשמונאי
אחוזת ילדים חיפה
אלאנדלוס באקה אל גרביה
אליאנס - כל ישראל חברים חיפה
אליעזר בן יהודה נס ציונה
אמי"ת בנים מודיעין
אמי"ת דביר לבנים בית שמש
אמית טכנולוגי באר שבע
אנקורי ירושלים
אנקורי סניף רעננה
אנקורי פתח תקווה
אנקורי קרית ביאליק
אנקורי ראשון לציון
אנקורי תל אביב
אפיק פתח תקווה
אקדמיה למוסיקה ירושלים
ארץ הצבי ירושלים
ארץ יהודה כפר זוהרים
אשל הנשיא
בי"ס אמריקאי בנלאומי
בי"ס בינלאומי למזרח ים תיכון הכפר הירוק
בי"ס בית אקשטיין
בי"ס בית אקשטיין אופקים
בי"ס בית אקשטיין גבעתיים
בי"ס בית אקשטיין גן שמואל
בי"ס בית אקשטיין פרדס חנה
בי"ס כרמים בנימינה גבעת עדה
בי"ס מרום כפר חסידים א
בי"ס מרכז אלון אלונים
בי"ס נתיב תל אביב
בי"ס תיכון אורנית
ביה"ס האיטלקי חיפה
ביה"ס הלטיני ראמה
ביחד חיפה
בית אקשטיין כפר מל"ל
בית דוד חולון
בית הספר אמירים כפר ורדים
בית הספר הארצי להנדס
בית הספר הבינלאומי ב גבעת חביבה
בית הספר השיטה
בית חיה מושקא חיפה
בית חינוך גליל מערבי
בית חינוך טכנולוגי אמית רמלה
בית חינוך ירקון נווה ירק
בית חינוך ישיבתי בני חייל - קדומים
בית חינוך ע"ש רבין תל מונד
בית חינוך עירוני ג' ירושלים
בית חינוך קהילתי גאולה ת"א יפו
בית יעקב אהל חיה נתיבות
בית ירח א' קבוצת כנרת
בית ספר אורט סאג'ור
בית ספר גלעד, חמדיה
בית ספר דקלים באר שבע
בית ספר חקלאי עין כרם - ירושלים
בית ספר לאומנויות אשקלון
בית ספר רעות לאומנויות חיפה
בית ספר שחר כרמיאל
בית ספר תיכון הגליל נצרת
בן-גוריון נס-ציונה
בנימין רוטמן עמק יפה
בן-יקיר כפר הרא"ה
ברושים תל אביב
ברנקו וייס אופק מעלה אדומים
ברנקו וייס אור יהודה
ברנקו וייס באר שבע
ברנקו וייס גולן
ברנקו וייס טבריה
ברנקו וייס מודיעין מכבים רעות
ברנקו וייס מקיף בית שמש
ברנקו וייס מקיף ע"ש רבין מזכרת בתיה
ברנקו וייס מרום גליל צפת
ברנקו וייס פתח תקווה
ברנקו וייס קריית שמונה
ברנקו וייס רמלה
גאון הירדן נווה איתן
גימנסיה באר שבע
גימנסיה דרכא
גימנסיה חדרה
גימנסיה כרמל אלנאג'אח חיפה
גימנסיה נתניה
גמנסיה מודיעים רמת גן
גמנסיה עברית הרצליה תל אביב
גמנסיה עתידים לילנטל רמלה
גמנסיה קרית מוצקין
גמנסיה ראלית עש קררי ראשל"צ
גן ונוף פתח תקווה
דמוקרטי בעמק - התיכון נהלל
דמוקרטי לב השרון אבן יהודה
דמוקרטי ע"ש יעקב חזן כפר סבא
דמוקרטי ע"ש נדב מודיעין
דמוקרטי קהילה יפו
דרור גליל קיבוץ רביד
דרכא ע"ש אילן ואסף רמון גדרה
דרכא ע"ש מנחם בגין גדרה
דרכא ע"ש מקסים לוי לוד
הגמנסיה העברית ירושלים
הדמוקרטי ברנדייס חדרה
הדמוקרטי כנף
הדסה נעורים
הייטק היי חולון
היל"ה מלכישוע-חסות
היל"ה רטורנו-חסות
הישיבה למדעים ואומנויות בר אילן תל אביב
המכללה לטכנולוגיה
המכללה למינהל מיסודה
המרכז הישראלי למצוינות בחינוך יאסא ירושלים
המרכז לעיצוב ולטכנול
המשותף חוף הכרמל מעגן מיכאל
הנדסאים הרצליה
הפטריאכלי הלטיני ריינה
הפתוח הדמוקרטי יפו
הקריה למנהיגות ולמדעים לוד
הרב תחומי עמק חרוד עין חרוד מאוחד
הריאלי העברי חיפה
השלום ע"ש יצחק רבין מצפה רמון
התומר נס ציונה
התיכון החברתי - חיפה
התיכון החברתי - קרית אתא
התיכון החברתי ע"ש דוב הוז תל אביב
התיכון הניסויי ירושלים
התיכון העירוני החדש הרצליה
ויצ"ו בית הכרם ירושלים
חו"ל
חטב עמל' אבן גבירול
חטיבה חריש
חינוך ביתי
חמדת הדרום
חנה סנש
חקלאי הכפר הירוק רמת השרון
חקלאי כנות
חקלאי נחלת יהודה ראשון לציון
חקלאי עיינות
טום בית אקשטיין אילון
טומשין הבית של תמר משמר השרון
טומשין הבית של תמר נתניה
טומשין הבית של תמר ראש העין
טומשין הבית של תמר ראשון לציון
טכנולוגי עירוני ויצו רחובות
טכנולוגי עמל קרית חיים
טכני חיל האויר באר שבע
טרה סנטה נצרת
טריהאוס
יגאל אלון נוף הגליל
יובלים
יעד עמלני בת ים
יפתח אבנת
יצחק רבין אילת
יצחק רגר באר שבע
ישיבה עכו
ישיבה שעלי תורה בית שמש
ישיבה תיכונית בני ברק
ישיבה תיכונית קרית ארבע
ישיבת אמי"ת נחשון נחם
ישיבת בנ"ע אורות יהודה אפרת
ישיבת בני עקיבא גבעת שמואל
ישיבת מגדל תורה ירושלים
ישיבת מערב שומרון אלקנה
ישיבת צביה פתח תקווה
ישיבת שעלבים
כ"ג יורדי הסירה
כישורית - כישור
כנפי יונה צפת
כפר גלים
כפר הילדים אור שמחה - כפר חב"ד
כפר הנוער איילת השחר - יונתן
כפר הנוער בן שמן
כפר הנוער הדתי כפר חסידים
כפר הנוער ניר העמק עפולה
כפר הנוער קדמה
מבואות הנגב שובל
מדעים וטכנולוגיה נצרת
מוזות בי"ס תיכון לאומניות יפו
מח"ט אורט מרום עכו
מח"ט אמית צפת
מח"ט יא
מח"ט עמל מקס פיין
מח"ט עמל רמלה
מחט אופקים
מיוחד צורים הוד השרון
מיתרים חולון
מיתרים רעננה
מכ' עמל להנדסה באר שבע
מכון אורה
מכון טל
מכון ש.פ.י.
מכללה אזורית ע.הירדן
מכללה טכנו' חיל-אויר חיפה
מכללה ירושלים
מכללת אורט בראודה
מכללת אורט גבעת רם ירושלים
מכללת אורמת ע"ש י. ג יבנה
מכללת אלביאן בענה
מכללת גרנאטה לחינוך
מכללת הרמלין להנדסה
מנו"ף עכו
מנור כברי קיבוץ כברי
מעלה שחרות יטבתה
מפתן אלון
מפתן ארזים יבנה
מפתן בית חגי
מפתן הרצליה
מפתן כפר סבא
מפתן קרית ים
מקוה ישראל כללי
מקיף א כללי אשדוד
מקיף אורט כרמים כרמיאל
מקיף אורט למדע וטכנו חולון
מקיף אורט מעלות
מקיף אורט ע"ש אברט חצור הגלילית
מקיף אורט ע"ש גוטמן נתניה
מקיף אורט ע"ש גרינברג קרית טבעון
מקיף אורט קרית מוצקין
מקיף אזורי ברנר
מקיף אזורי מרחבים
מקיף אזורי עמי אסף בית ברל
מקיף אל-בטוף עוזייר
מקיף אלוני יצחק
מקיף אנה פרנק - קיבוץ סאסא
מקיף אפרים קציר חולון
מקיף אריאל
מקיף ב' - מגאר
מקיף באר טוביה
מקיף ביר אל-מכסור
מקיף בית ירח כנרת
מקיף ג' ע"ש רוגוזין אשדוד
מקיף ג' עמית
מקיף גבעת פרדיס - פוריידיס
מקיף ג'דידה בירוני - מכר
מקיף גוונים עין שמר
מקיף גילה ירושלים
מקיף ד אשדוד
מקיף דייר חנא
מקיף דנמרק ירושלים
מקיף דרכא נתיבות
מקיף ה דרכא אשקלון
מקיף ה' כללי אשדוד
מקיף הדסים
מקיף היובל הרצליה
מקיף העמק המערבי יפעת
מקיף הר וגיא קיבוץ דפנה
מקיף הר טוב צרעה
מקיף השרון עש רוטברג רמת השרון
מקיף ו' אשדוד
מקיף ו דרכא
מקיף ו ע"ש יגאל אלון ראשון לציון
מקיף ולדורף הרדוף
מקיף ז' אשדוד
מקיף ז' רביבים ראשון לציון
מקיף ח' אשדוד
מקיף חדש
מקיף חדש ט' אשדוד
מקיף חדש ע"ש רבין-קרית ים
מקיף חדש רובע יז אשדוד
מקיף חוף הכרמל
מקיף חוף השרון שפיים
מקיף חקלאי כדורי
מקיף חקלאי נהלל
מקיף ט' ראשון לציון
מקיף טשרניחובסקי נתניה
מקיף י' אבני החושן ראשון לציון
מקיף י"א ראשון לציון
מקיף י"ג
מקיף יהוד
מקיף כפר סילבר
מקיף כרמל זבולון יגור
מקיף ליאו בק חיפה
מקיף מבואות עירון עין שמר
מקיף מופת בסמת חיפה
מקיף מעין-שחר-עין החורש
מקיף נופי גולן קצרין
מקיף סולם צור גשר הזיו
מקיף ע"ש אלדד נתניה
מקיף ע"ש אריה מאיר קרית גת
מקיף ע"ש גוטוירט שדרות
מקיף ע"ש ד"ר חאלד סולימאן
מקיף ע"ש ז'בוטינסקי
מקיף ע"ש זיו ירושלים
מקיף ע"ש יגאל אלון רמת השרון
מקיף ע"ש יני כפר יאסיף
מקיף ע"ש יצחק נבון חולון
מקיף ע"ש יצחק רבין באר שבע
מקיף ע"ש מוסינזון הוד השרון
מקיף ע"ש מנחם בגין אילת
מקיף ע"ש סאלח סולימאן בועיינה נג'ידאת
מקיף ע"ש ספיר ירוחם
מקיף ע"ש עפו פאעור שעב
מקיף ע"ש רוגוזין קרית אתא
מקיף ע"ש שיפמן טירת הכרמל
מקיף ע"ש שלאון קרית גת
מקיף ע. דוד טוביהו באר שבע
מקיף עומר
מקיף עין גדי
מקיף עינות הירדן קיבוץ עמיר
מקיף עירוני א אשקלון'
מקיף עירוני גולדווטר
מקיף עירוני ד' אשקלון
מקיף עירוני ח' ראשון לציון
מקיף עירוני ק. חיים חיפה
מקיף עמק החולה כפר בלום
מקיף עמקים-תבור
מקיף ערבי חילמי שאפעי עכו
מקיף ערבי רמלה
מקיף צפית כפר מנחם
מקיף קשת ירושלים
מקיף רוגוזין מגדל העמק
מקיף שיזף אלמותנבי חיפה
מקיף שיטים ספיר
מקיף שער הנגב
מקיף שפיה מאיר שפיה
מקיף שקמה יד מרדכי
מקיף שרת נוף הגליל
מקיף שש שנתי הרצוג חולון
מקיף שש שנתי חורפיש
מקיף שש שנתי סלאמה
מקיף שש שנתי ק. שרת חולון
מקיף שש שנתי קוגל חולון
מרכז חינוך אורט בית שאן
מרכז חינוך אורט כפר סבא
מרכז חינוך טכנ' נעמת נצרת
מרכז נוער אשקלון
מרכז נוער טבריה
מרכז נוער טכ' אמי"ת ירושלים
מרכז נוער ממלכתי נתניה
מרכז נוער ע"ש משה קו אשדוד
מרכז עתיד לוגי טק
מרכז תורני טכנולוגי נחלים
משלב דרור
נוה הדסה
נוטרדאם - מעיליא
נופי הבשור מגן
נזירות המושיע נצרת
נחשון למדעים טכנולוגיה ואומנות שוהם
ניב לחרשים תל אביב
ניסוי ארגנטינה
ניסויי על איזורי תפן
ניצנים גדרה
נירים בוסתן הגליל
סאדברי ירושלים
סאדברי עמק האלה
סטודיו אנקורי
סמינר בית יעקב החדש באר שבע
סמינר בית יעקב החדש נתיבות
סמינר שושנים ירושלים
עגורים מטולה
עודד
עומר משגב עצמון
עירוני א' חיפה
עירוני א' חשמונאים בת ים
עירוני א' לאמנויות תל אביב
עירוני א מודיעין
עירוני א' מקיף באר שבע
עירוני ב ע"ש יצחק רבין מודיעין-מכבים-רעות
עירוני ג' חיפה
עירוני ג' מקיף באר שבע
עירוני ג ע"ש רא"ל מרדכי גור מודיעין
עירוני ד' גן נחום ראשון לציון
עירוני ד' תל אביב יפו
עירוני ה' חיפה
עירוני ה' מקיף
עירוני ה' ע"ש יצחק נבון מודיעין
עירוני ה' תל אביב
עירוני ו' מקיף באר שבע
עירוני ו' מקיף- רוגוזין תל אביב
עירוני ז'- קרית חינוך יפו
עירוני חוגים חיפה
עירוני ט'
עירוני י' אליאנס תל אביב
עירוני י"ב תל אביב יפו
עירוני יא' תל אביב
עירוני יד'
עירוני כ"ג בית חינוך יפו
עירוני כ"ד- עמוס עוז
עירוני כ"ח- רוז מצקין
עירוני כללי בני ברק
עירוני כללי הראשונים הרצליה
עירוני ל"ב יפו
עירוני ל"ד יצחק שמיר תל אביב
עירוני ל"ז צמרות תל אביב
עירוני מסורתי ירושלים
עירוני מקיף רמות בת ים
עירוני מקיף שי עגנון נתניה
עירוני מקיף שפרעם
עירוני נוה צדק תל אביב
עירוני ע"ש בליך רמת גן
עירוני ע"ש בן גוריון פתח תקווה
עירוני ע"ש שזר בת ים
עירוני עש פנחס אילון חולון
עירוני פסגת זאב ע"ש טדי קולק ירושלים
על יסודי אדם ירושלים
על יסודי צור הדסה
עמל אהד חורה למצויינות
עמל אמירים אופקים
עמל טק אין במחנה בן עמי בשוהם
עמל ליידי דיוייס ירושלים
עמל ליידי דייויס ת"א
עמל למדעים ולאמנויות חדרה
עמל נופרים בגליל טבריה
עמל רמות באר שבע
עמל שבח מופת ת"א
עמל שחקים נהריה
עמל תעופה וחלל
עתיד דאר אל חכמא לוד
עתיד חדש רחובות
עתיד כרמיאל
עתיד למדעים לוד
עתיד מ.חנוך טכנולוגי לוד
עתיד נווה נחום
עתיד עירוני ד חיפה
עתיד צור ים חיפה
עתיד קרית מוצקין
עתידים ע"ש מ. אלישיב חולון
פה זהב גוש חלב
פנימיית אור חדש רכסים
פנימיית עדנים בית קמה
פרויקט הילה מטה אשר
פרפה באר שבע
פרפה חיפה
פרפה נתניה
ק חינוך אמית עתידים אור עקיבא
ק. חינוך אורט עפולה
ק.ח אורט יד ליבוביץ נתניה
קדמה ירושלים
קידום נוער אופקים
קידום נוער אשקלון
קידום נוער באר שבע
קידום נוער בני ברק
קידום נוער בנימינה
קידום נוער בקרית אתא
קידום נוער גלבוע קיבוץ גבע
קידום נוער זכרון יעקב
קידום נוער חיפה
קידום נוער ירושלים
קידום נוער כפר סבא
קידום נוער כרמיאל
קידום נוער מגידו
קידום נוער מודיעין
קידום נוער משגב
קידום נוער נהריה
קידום נוער נופי הבשור
קידום נוער נס ציונה
קידום נוער נתניה
קידום נוער עכו
קידום נוער ערד
קידום נוער פרדס חנה
קידום נוער קיבוץ עמיר
קידום נוער קרית אונו
קידום נוער קרית גת
קידום נוער רחובות
קידום נוער רמלה
קידום נוער רמת גן
קידום נוער רמת השרון
קידום נוער שדרות
קידום נוער תל אביב
קמפוס פרס חולון
קריית החינוך למדעים רחובות
קרית החינוך אורט דרסקי עכו
קרית החינוך פארק המדע נס ציונה
קרית חינוך בן גוריון רופין
קרית חינוך דרור מושב בני דרור
קרית חינוך ע"ש גינסבורג יבנה
קרית חינוך ע"ש זאב בוים קרית גת
קרית חינוך ע"ש רבין גן יבנה
קרית חנוך אורט קרית ביאליק
קרית יערים
קרן אור שדרות
קשת ברנקו וייס מזכרת בתיה
קשת ראם ע"ש אליס סליגסברג ירושלים
רב תחומי עמל א' פ"ת
רב תחומי עמל ב' פ"ת
רב תחומי עמל בגין צפת
רב תחומי עמל דבוריה
רב תחומי עמל הולץ חיל האויר תל אביב
רב תחומי עמל יגאל אלון רמלה
רון ארד רחובות
רועי קריב המרכז להוראה פרטית תל אביב
ריימונד לאוואן מקווה ישראל
רימון פרדס חנה
רמות זבולון אבטין
רמות ים מכמורת
רמת הדסה קרית טבעון
רנה קסין דרכא ירושלים
רננים זכרון יעקב
רעות קהילה דתית ירושלים
שבילים ע"ש בגין פרדס חנה
שחפים נתניה
שירת ברכה שדרות
שפרירים גבעת חיים איחוד
שש שנתי אחד העם פתח תקווה
שש שנתי איש שלום
שש שנתי ידלין
שש שנתי יצחק נבון
שש שנתי ע"ש יצחק שמיר
שש שנתי רמון פתח תקווה
שש שנתי שיבולים נס ציונה
שש-שנתי רות
שש-שנתי תיכון גבעת שמואל
תבל תיכון רמות
תו"ם חרב לאת
תורני נסויי הרטמן ירושלים
תורני ע"ש פ. הימלפרב ירושלים
תיכון אביב רעננה
תיכון אהל שם רמת גן
תיכון אורט בוסתן אל מארג'
תיכון אורתודוקסי רמלה
תיכון אזורי מגידו עין השופט
תיכון אזורי רמת הנגב שיזף
תיכון אחווה גלבוע
תיכון אחווה ירכא
תיכון איתן
תיכון איתן ע"ש רפאל איתן
תיכון אלביאן סחנין
תיכון אלון רמת גן
תיכון אלמל סחנין
תיכון אנתרופוסופי
תיכון אסיף משגב עצמון שגב
תיכון אתגרי העתיד חריש
תיכון בגין ראש העין
תיכון בית חיה רבקה באר שבע
תיכון בית יעקב אור יהודה
תיכון בית צפאפא ירושלים
תיכון בנות אור חיה אשקלון
תיכון בסמת טבעון
תיכון ברנקו וייס אית"ן נען
תיכון ברנקו וייס מיתרים מיתר
תיכון ברנר פתח תקווה
תיכון גבעול חדרה
תיכון גבעת גונן
תיכון גני תקווה
תיכון דה שליט רחובות
תיכון דור מרכז נער ע"ש טננבאום
תיכון דמוקרטי הוד השרון
תיכון דמוקרטי ק.אונו
תיכון דמוקרטי קשת זכרון יעקב
תיכון דקל וילנאי מעלה אדומים
תיכון דרוזי למדעים ומנהיגות דרכא ירכא
תיכון דרור ירושלים
תיכון דרכא אחווה
תיכון דרכא דאלית אל כרמל
תיכון דרכא זינמן דימונה
תיכון דרכא ליהמן דימונה
תיכון דרכא מחט
תיכון הדר ירושלים
תיכון הדרים הוד השרון
תיכון המעיין מקיף יב
תיכון הראל מבשרת ציון
תיכון זומר רמת גן
תיכון זכרון יעקב
תיכון ז'קלין כהנוב
תיכון חדרה
תיכון חדרה בית-אליעזר
תיכון חדש דרכא בת ים
תיכון חדש ע"ש רבין קרית גת
תיכון חדש ע"ש רבין תל אביב
תיכון חדש רמות
תיכון חושן ירושלים
תיכון חיים גורי נתניה
תיכון חיפה
תיכון חקלאי ברנקו וייס פרדס חנה
תיכון חקלאי ראמה
תיכון טומשין חולון
תיכון טומשין ראשל"צ
תיכון טכנולוגי האופק אור עקיבא
תיכון טכנולוגי השרון הוד השרון
תיכון טכנולוגי נעמת חדרה
תיכון טכנולוגי נעמת חולון
תיכון טכנולוגי נעמת לוד
תיכון טכנולוגי נעמת ראשון לציון
תיכון יד ביד ירושלים
תיכון יחד מודיעין
תיכון יעדים לחינוך כפר ביאליק
תיכון יפיע
תיכון כפר אדומים
תיכון כפר מנדא
תיכון כצנלסון כפר סבא
תיכון כרמל חיפה
תיכון לאומנויות ירושלים
תיכון להנדסה ולמדעים אורט ערבי לוד
תיכון לחינוך סביבתי שדה בוקר
תיכון ליד האוניברסיטה ירושלים
תיכון מדעים קלנסווה
תיכון מודיעין מכבים רעות
תיכון מור מטרו-ווסט רעננה
תיכון מח"ט קלנסווה
תיכון מעוף פתח תקווה
תיכון מקיף אורט ערד
תיכון מקיף נשר
תיכון מקיף קלנסווה
תיכון מרום רמת השרון
תיכון משה שרת נתניה
תיכון נתיבי רחל קרית גת
תיכון ע"ש אילן רמון הוד השרון
תיכון ע"ש אל"מ עודד ראור קדימה
תיכון ע"ש בויאר ירושלים
תיכון ע"ש גולדה מאיר פתח תקווה
תיכון ע"ש גולדה נס ציונה
תיכון ע"ש גלילי כפר סבא
תיכון ע"ש חיים הרצוג כפר סבא
תיכון ע"ש יצחק רבין כפר סבא
תיכון ע"ש נעמי שמר
תיכון ע"ש קלעי גבעתיים
תיכון ע"ש קציר רחובות
תיכון עומר אכסאל
תיכון עש יצחק בן צבי קרית אונו
תיכון עתיד זוקו קרית ביאליק
תיכון עתיד ירכא
תיכון עתיד ליזמות ומדיה תפן מעלות
תיכון עתיד פלמחים ראשון לציון
תיכון פרר יפו
תיכון צור באהר לבנות ירושלים
תיכון קדם ערד
תיכון קולינארי רימונים טבריה
תיכון קורצ'אק באר שבע
תיכון קציר משגב
תיכון ראזי אכסאל
תיכון רננות פתח תקווה
תיכון שדרות לדוגמא
תיכון שובו פתח תקווה
תיכון שוהם
תיכון שיח עמקה
תיכון שמעון בן צבי גבעתים
תיכון שקד אורנים קרית טבעון
תיכון שקמים
תיכון שש שנתי רמלה
תיכון תלמה ילין גבעתיים
תיכונ"ט ע"ש אלתרמן תל אביב
תכון ברנקו וייס-אילת
תכון ת"א שלוחת נתניה
תפארת שרה נתיבות
אחר